Shaman King-recenzia

3. května 2008 v 15:12 | Ayamashi |  →Shaman king←
Příběh vychází z toho, že na světě existují duchové. Ti za svého života něco nestihli, třeba pomstu nebo rozloučení a tak zůstali trčet v našem světě. Ovšem do hmotného světa nemohou sami zasahovat. K tomu potřebují šamana, člověka obdařeného duchovní silou, který se s duchy může spojit a využít jejich talent, například schopnost bojovat. A každých pět set let se koná Turnaj šamanů. Jeho vítěz se stane Králem šamanů a spojí se s Králem duchů, díky čemuž získá velkou moc.
image

Jedním z šamanů, který by chtěl zvítězit v Turnaji je Yoh Asakura. Přišel do města, aby našel svého strážného ducha. Ale našel mnohem víc. Našel přátele a taky se setkal se svými prvními protivníky. Yoh má před sebou vůbec dlouhou cestu. Při zdolávání překážek mu pomáhají jeho kamarád Morty, Yohova panovačná "snoubenka" Anna, a další šamani: vůdce motorkářského gangu Ryo a kluk ze severu Trey. A samozřejmě i Yohův duch Amidamaru. Později se k nim přidává i Yohův první protivník Len Tao.
Druhá část Shaman king vypráví o hledání městečka Doubí, kde se Turnaj koná. To musí Yoh a jeho přátelé najít. Cestou se seznámí se spoustou dalších šamanů, s některými se spřátelí a s některými ne. A také se dozví, že v Turnaji jde o víc, než si doposud mysleli. Jde o samotnou záchranu světa. A proti Yohovi stojí záhadný šaman Zeke, který se Yohovi hodně podobá, ale je mnohem záhadnější a silnější, než si naše parta kdy myslela.
image
zdroj:anime.b.sblog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

CLICK! že si tu bol/a

CLICK!!!

Komentáře

1 (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) (>^.^)>Naitou-san<(^.^<) | Web | 4. května 2008 v 11:00 | Reagovat

No do toho jsem byla upe udělaná, než jsem viděla Naruta xD Ale je to super, fakt sranda a někdy i k zamyšlení...

2 nettiex nettiex | 26. června 2008 v 22:32 | Reagovat

Heh, SK, moje láska... hned s Narutem nejlepší anime xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama